Nem úgy sikerült a szerdai, Zalaegerszeg elleni rangadónk, ahogy abban reménykedtünk. Csapatunk a hosszabbítás második percében kapott góllal 2-1-es vereséget szenvedett a Szamosi Mihály Sporttelepen.
- Nem úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy hazai pályán kell, s még ha egy szerencsés góllal is, de nem érdemtelenül szerzett vezetést a Zete – kezdte értékelését a lefújás után csapatunk vezetőedzője, Lucsánszky Tamás. - A második félidőben már jól futballoztunk, ám sajnos nem tudtunk élni a kínálkozó lehetőségeinkkel. A hajrában aztán sajnos két nem tervezett csere miatt már nem tudtunk úgy frissíteni, ahogy kellett volna a győzelem kicsikarásához. Azt kell mondanom, amíg nem leszünk igazán „élesek”, az ilyen meccseket nem tudjuk megnyerni.
Sok időnk nem marad a pihenésre, vasárnap már újabb bajnoki összecsapás vár csapatunkra: idegenbe, az újonc Mosonmagyaróvárhoz utazunk.
