Pesti Dávid nem lesz soroksári

Mikor Gohér Gergő június 30-án bejelentette, hogy elfogadta az NB I-es Mezőkövesd ajánlatát, és Fejes János is Győrbe távozott - azóta már Szolnok felé vette az irányt -, tudtuk, hogy balhátvédre mindenképpen szükségünk lesz.

Az viszonylag gyorsan kiderült, hogy a Ferencváros II-vel NB III-as bajnoki címet szerzett, a Lipcsei-csapatban meghatározó szerepet játszó Silye Erik kölcsönben csapatunkban szerepel a következő idényben, ám ő kisebb sérüléssel érkezett a Haraszti útra. Emiatt (is) még egy bal oldali védőt kerestek klubunk vezetői. Az elmúlt hetekben Lucsánszky Tamás irányításával készült, több felkészülési meccsen is pályára lépett a korábban az NB II-es Ceglédben, Ajkán, legutóbb a harmadosztályú Újbudában futballozó Pesti Dávid, ám végül nem kötöttünk szerződést a játékossal, s már el is köszöntünk tőle.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png