Dobogós csapatot fogadunk

Vasárnap a tizenegyedik forduló mérkőzéseivel folytatódik a másodosztályú labdarúgó bajnokság. A játéknap rangadóját Soroksáron rendezik, ahol csapatunk a bajnoki táblázat harmadik helyén tanyázó Siófok együttesét fogadja. A találkozó 16 órakor kezdődik a Szamosi Mihály Sporttelepen.

Érdekes kilencven percnek nézünk elébe. Csapatunk keretében öt játékos is van, akik korábban megfordultak a Balaton-partiak színeiben: Pál András, Fülöp Noel, Peszmeg Viktor, Gárdos András és Huszák Tamás egyaránt hosszabb, rövidebb időt eltöltött a sárga-kékeknél. Távozásuk óta viszont nagyot fordult arrafelé a világ, a korábban kiesés elől menekülő, anyagilag ingatag lábakon álló klub mára megerősödött, s már nem a mezőny végét vizslatja árgus szemekkel, hanem sokkal inkább az élmezőny felé kacsingat.

- Kellemes emlékek fűznek a Siófokhoz, hiszen annak idején a több játék reményében szerződtem a Fraditól a Balaton partjára - emlékezett vissza 2013 nyarára Gárdos András. - Elképzelésem bevált, folyamatosan játszottam, szerettek a szurkolók is, azaz a nehézségek ellenére is jól éreztem magam náluk. Ma viszont már Soroksár az otthonom, itt teszek meg mindent annak érdekében, hogy begyűjtsük a három pontot.

Hasonlóan vélekedik a vasárnapi meccsről Peszmeg Viktor is.

- Jó mérkőzést és Sori-győzelmet várok - felelte honlapunk érdeklődésére középpályásunk. - Két játszó csapat méri össze erejét vasárnap és ez mindig közönségbarát meccset hoz. Úgy érzem, a két peches meccs, a Vác és a ZTE elleni találkozók után kilábaltunk a hullámvölgyből.

A vasárnapi találkozót Molnár Attila vezeti, segítői Horváth Zoltán és Bertalan Dávid lesznek.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png