Szombaton késő délután lejátszotta a jövő heti bajnoki rajt előtti utolsó felkészülési mérkőzését csapatunk. A súlyos sérüléséből felépült Lovrencsics Balázs hajrában szerzett góljával döntetlenre végeztünk a kis-Honvéd ellen.
Soroksár SC-Honvéd II 1-1 (0-1)
Szamosi Mihály Sporttelep, 150 néző
Soroksár: Holczer - Csilus T., Gyepes (Fülöp), Gengeliczki (Silye), Valencsik - Papp M., Sándor - Gárdos (Pál), Koós (Márki), Csilus T. - Szilágyi (Lovrencsics).
Honvéd II: Vajda D. - Bíró T., Máté, Palmes, Gergényi - Kissy, Márius, Márton - Herjeczky, Tóth B., Bíró Á.
A második félidőben pályára lépett: Váczi (kapus), Fehér, Niczoly, Csemer, Lőrinczy, Soós, Berzéky, Király, Vajda D. II.
Gólszerzők: Lovrencsics, ill. Tóth B.
Lovrencsics Balázs tavaly augusztusban, a bajnoki főpróbán, éppen a Honvéd ellen, Kispesten szenvedett súlyos térdsérülést, melynek következtében csupán május végén térhetett vissza a pályára. A felkészülési meccseken eddig nem sikerült a kapuba találni csapatunk korábbi házi gólkirályának, most azonban megtört a jég, Sándor beívelése után mellel, tanítani való módon tette maga elé, majd a balösszekötő helyéről, 8 méterről a léc alá bombázott.
