Rutinos támadók, megtizedelt védelem

Vasárnap az őszi idény egyik legnehezebb idegenbeli bajnoki mérkőzése vár csapatunkra. Ahhoz a Nyíregyházához látogatunk, mely az elmúlt fordulóban szorult le a táblázat első helyéről.

Soha nem jó olyan csapathoz látogatni, mely az előző körben esélyesként vereséget szenvedett. Arról már nem is beszélve, ha ezt egymás után kétszer követte el, még inkább veszélyes vendéglátónak számít. Nos a Nyíregyháza hiába vezette heteken keresztül az NB II mezőnyét, legutóbbi két mérkőzését elveszítette ...

Mátyus János vezetőedző ugyan nem csinált tragédiát a szabolcsiak két pont nélküli összecsapásából, ám minden bizonnyal alaposan feltüzeli övéit a holnapi rangadóra. A piros-kékek rutinos támadói - Rudolf, Tisza, Rezes - és tehetséges fiataljai - Dragóner Filip, Kártik Bálint - általában komoly gólveszélyt hordoznak magukban, ám a gárda hátsó alakzata meglehetősen ziláltnak tűnt az elmúlt meccseken. Ennek oka pedig, hogy komoly sérüléshullám söpört végig az együttesen, s elsősorban a védelemből dőltek ki meghatározó játékosok. Amennyiben képesek leszünk kihasználni a nyírségi védelem összeszokatlanságból adódó hibáit, meglepetést okozhatunk.

A vasárnap 15 órakor kezdődő rangadót Erdős József vezeti, segítői Punyi Gyula és Berényi Ákos lesznek.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png