Felkészülési meccs a szünetben

Mint köztudott, a magyar labdarúgó válogatott pénteki, Svájc, majd hétfői, lettországi világbajnoki selejtezője miatt szünet van az NB I-es és NB II-es bajnoki pontvadászatban. Így sem marad azonban mérkőzés nélkül csapatunk a héten ...

Az élvonalbeli és másodosztályú klubok vezetői egyaránt gőzerővel keresnek ellenfeleket a bajnoki szünet idejére, mondván nem lenne szerencsés, ha az együttesek kiesésnek a ritmusból. Nos mára eldőlt, csapatunk pályára lép a hétvégén: az NB I-es Mezőkövesd invitálását elfogadva, szombaton 15.30-kor, a borsodi városban játszanak felkészülési mérkőzést Gyepes Gáborék.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png