A válogatott világbajnoki selejtezői miatti bajnoki szünetet kihasználva ma délután az NB I-es Mezőkövesd otthonában lépett pályára csapatunk felkészülési mérkőzésen.
Már a hétközi edzéseken eldőlt, hogy a szombati találkozón elsősorban azok a játékosok kapnak nagyobb terhelést, akik az utóbbi időben kevesebbet szerepeltek a bajnoki összecsapásokon.
- Gyepes Gábor, Bajzát Péter és Holczer Ádám felmentést kapott a borsodi összecsapás alól, valamint a sérüléssel bajlódó Csilus Ádám és Valncsik Dávid sem lépett pályára ma délután - tudtuk meg Szűcs Mihály klubigazgatótól. - Rajtuk kívül viszont mindenkinek lehetőséget adott a bizonyításra Lucsánszky Tamás vezetőedző.
Az összecsapás remekül szolgálta felkészülésünket a jövő hét végi, Dorog elleni mérkőzésre. Csapatunk mindvégig egyenlő partnere volt az élvonalbeli gárdának, gólunk mellett Sándor István és Mihály Dávid révén még egy, egy kapufát is elértünk.
Mezőkövesd-Soroksár SC 2-1 (1-0)
Mezőkövesd, 200 néző
Soroksár: Palásthy - Fülöp, Lorentz, Gengeliczki, Silye - Huszák, Peszmeg, Papp M. - Koós, Szilágyi P., Gárdos.
Csereként pályára lépett még: Bartos (kapus), Haris, Csilus T., Mihály, Sándor I., Lovrencsics
Gólszerzők: Gohér, Sós, ill. Haris
