Veszélyes ellenfelet fogadunk vasárnap

A tizenharmadik forduló mérkőzéseivel folytatódik vasárnap a másodosztályú labdarúgó bajnokság. Csapatunk az újonc Dorog együttesét fogadja a Haraszti úti pályán.

A papírforma alapján talán könnyebbnek tűnő, ám aki ismeri az NB II mezőnyét, megerősítheti, kimondottan veszélyes ellenfelet fogad vasárnap - már 14.30 a kezdési idő - csapatunk. A nagy múltú Dorog együttese hosszú idő után idén nyáron jutott vissza a másodosztályba, s jelenleg - öt győzelem, egy döntetlen és hat vereség a mérlege - a tizenharmadik helyen tanyázik a táblázaton, míg mi a hatodik helyről várjuk a folytatást. Ezek alapján bárki könnyedén rávághatja, hazai környezetben simán kellene nyernie a Gyepes Gábor vezérelte együttesünknek. Igen ám, de előnyünk mindössze három pont az egykori Bányász-legénységgel szemben, mely ráadásul magabiztos, 3-0-ás győzelem után érkezik a Szamosi Mihály Sporttelepre.

A dorogi gárda különösen csapategységének köszönheti sikerét, Németh Szabolcs vezetőedző remekül összerakta a tehetséges fiatalok - Kővári Róbert, Grabant Péter, Bor Dávid - alkotta keretet, ráadásul Sitku Illés személyében egy igazi rutinos öreg róka is a rendelkezésére áll. Az együttes elsősorban masszív védekezésével vívta ki a vetélytársak elismerését. Nem véletlen, hogy Siófokról mindhárom pontot hazavitte, és a hazai környezetben mindenkire roppant veszélyes Csákvár ellen is képes volt egy döntetlenre.

Veszélyes ellenfelet fogadunk tehát vasárnap délután. A támadások közepette védelmünk figyelme egyetlen pillanatra sem hagyhat ki, különben kellemetlen meglepetés érhet minket. A találkozót Takács János vezeti, segítői Márkus Tamás és Szilágyi Norbert lesznek.

 

Webfejlesztés

Logo_vektor.png