Eldőlt: vasárnap lesznek a bajnoki meccsek

Hiába a klubvezetők, a csapatkapitányok, a HLSZ kérése, a Magyar Labdarúgó Szövetség ragaszkodik a vasárnapi bajnoki mérkőzésekhez.

Mint köztudott, miután az MLSZ versenybizottsága elkészítette a 2016-17-es másodosztályú bajnokság sorsolását, az érintett húsz NB II-es klub vezetői, csapatkapitányai, valamint a Hivatásos Labdarúgók Szövetsége azzal kéréssel fordult az illetékesekhez, hogy módosítson elképzelésén és engedélyezze a (pénteki) szombati meccsnapokat.

Nos, a jelek szerint nem sokat ért a klubok indoka, az MLSZ vasárnapra, illetve a hétközi fordulók esetében szerdára írta ki a szezon mérkőzéseit. Jelenleg zajlik a találkozók órára lebontása - a villanyvilágítással rendelkezők rendezhetnek esti mérkőzést -, amint elkészül a pontos menetrend, honlapunkon és facebook-oldalunkon is közzétesszük.

Az viszont már eldőlt, hogy a július 31-i nyitófordulóban 18 órakor fogadjuk a Puskás Akadémia együttesét a Szamosi Mihály Sporttelepen.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png