Lassan már kezdünk hozzák szokni, hogy csapatunk játssza az aktuális forduló rangadóját ... A labdarúgó NB II tizenhatodik játéknapján a Kisvárdával azonos pontszámmal második helyen álló együttesünk a listavezető Balmazújváros vendége lesz, azaz az első fogadja a másodikat.
Hogy nem csak mi ismerjük el az éllovas remek őszi teljesítményét, hogy nem csak mi beszélünk a kiérdemelt tisztelet hangján riválisunkról, bizonyítja a Balmaz-Kamilla Gyógyfürdő gárdájának honlapján megjelent beharangozó is:
"... nem is lehet véletlen, hogy a legtöbb lőtt gólt (27) szerezték eddig a Puskás Akadémiával holtversenyben. ... A soroksáriak remek passzban érkeznek hozzánk. 09.14.-én otthon kikaptak ugyan a Zalaegerszegtől, ám azóta hat mérkőzésen 14 pontot gyűjtöttek, s idegenben legutóbb 08.07.-én, Kisvárdán (3-0) szenvedtek vereséget."
Mindez azt is tükrözi, a hajdúsági gárda is tart tőlünk, azaz nem feltétlenül fog nekünk esni. Az biztos, óriási taktikai csata várható, melyen a pillanatnyi forma mellett a kapu előtti határozottság, a helyzetkihasználás dönthet.
A vasárnap 16 órakor kezdődő összecsapáson vezetőedzőnk, Lucsánszky Tamás nem számíthat a kisárgult Csilus Tamásra, rajta kívül viszont - a sérült Valencsik Dávid kivételével - mindenki bevetésre készen várja a rangadót. A mérkőzést Farkas ádám vezeti, segítői Takács János és Szilágyi Norbert lesznek.
