Bár csapatunk 1-0-ás győzelmet aratott a pályán és ezzel kiharcolta a továbbjutást a Ménfőcsak ellen a Magyar Kupa nyolcadik fordulójában, lehet, hogy mégis a Győr-Sopron megyei gárda fogadhatja majd november 30-án a Honvédot.
A győri összecsapáson kezdőcsapatunkban kapott helyet Csilus Ádám, és végig játszotta a kilencven percet. Igen ám, de 2015 novemberében, a Ferencváros Csákvár elleni kupameccsén piros lapot kapott, s az MLSZ fegyelmi bizottsága akkor 5 MK-mérkőzésre eltiltotta.
- Nem akarok a dolgok elébe menni, megvárjuk a keddi MLSZ-vizsgálat végét - felelte honlapunk kérdésére klubunk ügyvezetője, Szűcs Mihály. – Sajnos egy olyan, egy évvel ezelőtti kiállítás, illetve eltiltás miatt bűnhődhetünk, mely akkor nem is érintette klubunkat. Csilus Ádám ugyanis idén februárban került a Fraditól Soroksárra, csapatunk tavasszal pedig már nem volt érintett a Magyar Kupában. Idén őszi, pétervásári kupameccsünk idején sérülés miatt még a kispadra sem tudott leülni a fiatal játékos, így a Ménfőcsanak ellen mutatkozott be csapatunkban az MK-ban.
Amennyiben Csilus Ádám a télen maradt volna a zöld-fehéreknél, mivel a Fradi egészen a kupadöntőig menetelt, letöltötte volna eltiltását. Így azonban, hogy tavasztól már sárga-feketében szerepel, él a kiszabott büntetése ...
