Ma késő délután újabb felkészülési mérkőzésen lépett pályára csapatunk. Ellenfelünk ezúttal az NB III Közép csoportjának bajnoka, a Kozármisleny volt.
A lelátón is szemmel látható volt már, hogy közeledik a másodosztályú labdarúgó bajnokság rajtja, hiszen számos szakember foglalt helyet a nézőtéren: a aranyai alakulatot térképezték fel a Szolnoki MÁV megfigyelői, Antal Gábor és Balogh Pál, a mi csapatunkat szemrevételezte a Puskás Akadémiához tartozó Komjáti András és Sándor István. Talán mondani sem kell, a nyitófordulóban a Tisza-partiak a Kozármislenyt fogadják, míg a felcsútiak a Haraszti útra látogatnak.
Soroksár SC-Kozármisleny 0-3 (0-0)
Szamosi Mihály, Sporttelep, 150 néző
Soroksár (I. félidő): Holczer - Fülöp, Gyepes, Gengeliczki, Valencsik - Peszmeg, Csilus T. - Csilus Á., Huszák, Pál A. - Lovrencsics.
A második félidőben pályára lépett: Palásthy (kapus), Pesti, Sándor I., Gárdos, Papp M., Szilágyi P., Koós, Márki.
Kozármisleny: Helesfay (Ipacs) - Kiss M., Racskó, Lantos, Kozma M. (Tóth M.) - Csábi, Lénárt (Beke) - Pajor, Szalánczky (Fenyvesi), Nagy K. - Keglovics (Zsebe).
Gólszerzők: Nagy K. 2 (65., 89.), Fenyvesi (59.)
