Ma délután összeült a Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottsága és meghozta határozatát az MK hetedik fordulójában megrendezett Ménfőcsanak-Soroksár SC mérkőzéssel kapcsolatosan.
- Amint az várható volt, a Versenybizottság Csilus Ádám jogosulatlan játéka miatt megsemmisítette a pályán elért 1-0-ás győzelmünket és 3-0-ás eredménnyel a vétlen hazai együttes javára ítélte az összecsapást - tájékoztatta honlapunkat klubunk ügyvezető igazgatója, Szűcs Mihály. - Sajnáljuk a történteket, elismerjük a hibát, még ha jóhiszeműen is jártunk el (Csilus Ádámot egy éve Fradi-játékosként állították ki és tiltották el), így el is fogadjuk az MLSZ döntését. Sok sikert kívánunk a Ménfőcsanak együttesének a folytatásra.
A határozat értelmében a Győr-Sopron megyei I. osztályban szereplő együttes jutott a Magyar Kupa következő fordulójába, ahol november 30-án az élvonalbeli Honvédot fogadhatja.
