Felkészülni, vigyázz, rajt ...

Hát ez is eltelt ... Vasárnap véget ért csapatunk tagjai számára a nyári szabadság, ma pedig már meg is kezdik a felkészülést a július 30-án rajtoló NB II-es bajnokságra.

Alig három hét állt a játékosok és edzők számára, hogy kipihenjék magukat, regenerálódjanak a mind fizikailag, mind mentálisan rendkívül fárasztó előző idény után. Az új szezon sem lesz könnyebb. Sőt ... Mivel a 2016-17-es küzdelemsorozatra 20 csapatosra bővült a másodosztály mezőnye, így egészen december elejéig kitolódik a versenyszezon, azaz fizikailag még megterhelőbb lesz a pontvadászat. A csapat és az edzői stáb magasra tette a mércét az elmúlt tavaszi szerepléssel - parádés teljesítményt nyújtva a legjobb eredménysort produkálta a másodosztályban -, nehéz lesz megismételni az elmúlt hónapok menetelését.

A keret tagjai ma délután fél ötkor találkoznak a Szamosi Mihály Sporttelepen, hogy aztán rövid eligazítás után meg is kezdjék a munkát.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png