Kunsági Roland távozásával megüresedett egy kapus poszt keretünkben. Mára sikerült pótolni a hiányt, klubvezetésünk ugyanis mindenben megegyezett a kiszemelttel.
Klubigazgatónk, Szűcs Mihály mindig is vallotta, csak akkor érdemes nyilvánosságra hozni egy új igazolást - bármennyire is vevők a zuhanyhíradó információira a szurkolók -, ha már aláírás került a szerződésre. Most is ez történt.
- Bár kapus-kiszemeltünkkel már a múlt hét végén megegyeztünk, csak most került végleges formába szerződése - tudtuk meg Szűcs Mihálytól. - Ezek szerint az őszi idényben csapatunk keretét erősíti a 26 éves, váci nevelésű Palásthy Dávid, aki klubja színeiben az NB I-et is megjárta néhány esztendővel ezelőtt.
A hálóőr az előző szezonban 17 meccsen őrizte a Duna-partiak hálóját a másodosztályban, s döntő érdemket szerzett abban, hogy a piros-kékek meghosszabbították NB II-es tagságukat.
