Lejárt a szerződésük, távoztak

A legtöbb profi labdarúgó általában június 30-ig köt szerződést mindenkori klubjával, mondván az új idényre való felkészülést, távozása esetén már új klubjával tudja kezdeni.

Ez történt most tavaszi keretünk két tagjával is. Gohér Gergő csapatunk meghatározó tagja volt az elmúlt bajnokságban: szezon eleji sérülése után huszonöt mérkőzésen lépett pályára és négy gólt szerzett. Szerződése 2016. június 30-án lejárt, s mivel több NB I-es csapat is környékezte már az idén végén, várható volt, hogy távozik. Végül az élvonalba most feljutott Mezőkövesd ajánlatát elfogadta, s távozott klubunktól.

Eördögh Levente ugyan huszonegy alkalommal is a keret tagja volt a soros bajnoki mérkőzésen, de csak háromszor lépett pályára a 2015-16-os szezonban. Szerződése neki is lejárt június 30-án, s információink szerint az NB II-ben újonc Cigánd együttesénél folytatja pályafutását.

Mindkét volt játékosunknak további sok sikert kívánunk új klubjuknál!

Webfejlesztés

Logo_vektor.png