Egy érkező, egy távozó

Harmadik napja készül együtt csapatunk a 2016-17-es másodosztályú labdarúgó bajnokság őszi idényére, s egyelőre mindennaposak a változások a keretben.

Szerdán egy érkezőről és egy távozóról tájékoztathatjuk szurkolóinkat. A Ferencvárostól tavasszal kölcsönbe érkezett kapus, Kunsági Roland szerződése lejárta után visszatért az Üllői útra, majd megegyezett a Győri ETO együttesével, így az őszi idényt az NB III-as gárdában tölti. Ugyanakkor egy új játékos érkezése is biztossá vált: a jászberényi nevelésű, Felcsúton, Cegléden, Kecskeméten és Ajkán is megfordult, 22 éves balhátvéd, Pesti Dávid már be is kapcsolódott a munkába.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png