Kákonyi, Fejes és Korozmán távozott

Hétfőn megkezdte felkészülését a 2016-17-es másodosztályú labdarúgó bajnokságra csapatunk. Ahogy az várható volt, néhány ismerős arc hiányzott az első foglalkozásról.

Amint azt Szűcs Mihály klubigazgató az előző szezon végén már kinyilatkozta, az átigazolási időszakban az elsődleges cél a tavaszi keret egyben tartása. Nos a jelek szerint jól dolgozott a klubvezetés, eddig ugyanis mindössze két játékos távozására került pont, illetve a kölcsönjátékosok közül egy biztosan nem tér vissza Soroksárra.

Kákonyi Dániel a több játék reményében úgy döntött, hogy elfogadja a Vác ajánlatát, s visszatér korábbi klubjába. Fejes Jánost tavasszal sérülés hátráltatta, így kevés lehetőséget kapott, s most az NB III-as Győri ETO-hoz szerződött. A tavaly nyáron az MTK-tól kölcsönbe érkezett korosztályos válogatott Korozmán Kevin visszatért a kék-fehérekhez, s a hírek szerint marad is a Hungária körúti gárdánál.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png