Hétfő délután ismét benépesült a Szamosi Mihály Sporttelep öltözőfolyosója. Letelt a három hetes nyári szabadság, s csapatunk megkezdte a felkészülést a 2016-17-es bajnoki szezonra. Az erről készült tudósítást itt tekinthetik meg.
Hétfő délután ismét benépesült a Szamosi Mihály Sporttelep öltözőfolyosója. Letelt a három hetes nyári szabadság, s csapatunk megkezdte a felkészülést a 2016-17-es bajnoki szezonra. Az erről készült tudósítást itt tekinthetik meg.