Más meccs lesz, mint a tavaszi

Még csak néhány nap telt el, hogy a Puskás Akadémia elleni rangadóval megkezdtük szereplésünket a 2016-17-es másodosztályú bajnokságban, máris itt az újabb erőpróba. Ami semmivel sem lesz könnyebb, mint volt a vasárnapi …

A felcsúti legénység ellen szerzett egy pontnak (is) köszönhetően jó hangulatban telt a heti munka a Haraszti úti pályán.

  • A meccs előtt azt hiszem aláírtuk volna valamennyien az egy pontot, ám a látottak után azért maradt bennünk hiányérzet – vélekedett a bajnoki nyitányról csapatunk vezetőedzője, Lucsánszky Tamás. – Győzelemre játszottunk és volt is nyerési esélyünk, ám sajnos nem sikerült élnünk a kínálkozó lehetőségekkel. Engem elsősorban nem is ez zavar, hanem a kapott három gól. Olyan védelmi hibák után kaptuk, melyek az elmúlt hónapokban nem voltak jellemzőek ránk. Hétfőtől viszont már ez is történelem, csak a következő meccsel foglalkoztunk.

A Kisvárda ellenivel, ami semmivel sem tűnik könnyebbnek, mint a Puskás volt …

  • Újabb rangadó vár ránk, újabb bajnokesélyessel találkozunk. Nehéz mérkőzés lesz, melyen nüanszok dönthetnek a pontok sorsáról. Peszmeg Viktorra és Mihály Dávidra változatlanul nem számíthatok, ellenben Haris Attila játékengedélye rendben van, pályára léphet vasárnap.

Tavasszal sikerült meglepnünk a Kisvárdát, pedig akkor még a mezőny hátsó részében tanyáztunk.

  • Más meccs lesz, el kell felejteni, az akkori győzelmünket, most mindenki tiszta lappal kezdi az összecsapást.

A vasárnapi mérkőzés 17.30-kor kezdődik, az találkozót Lovas László vezeti, segítői Galán Roland és Csatári Tibor lesznek.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png