Vasárnap délután fél hatkor a nem is titkoltan NB I-be jutásról álmodozó Kisvárda Master Good együttesének vendége lesz csapatunk. A másodosztályú bajnokság második játéknapján megrendezésre kerülő összecsapás - akár csak egy hete, a Puskás Akadémia elleni is - méltán pályázik a forduló rangadója címre.
A szabolcsi alakulat az előző idényben ugyan újonc volt az NB II-ben, ám már akkor is megmutatta oroszlánkarmait: mindvégig harcban állt a dobogós helyezésért. Tavalyi, egyébként sem gyenge kerete most nyáron tovább erősödött. Többek között megszerezték Szolnokról az ex-újpesti Vermes Krisztiánt, a Debrecenben nevelkedett Oláh Gergőt Szegedről, Diósgyőrből érkezett a komoly NB I-es rutinnal rendelkező Miroszlav Grumics és a Puskás Akadémiától Fodor Ferenc. Az MTK-tól kölcsönkapott korosztályos válogatott Talabér Attila, illetve a szombathelyi Tihanyi Olivér a jövő emberei lehetnek.
Ugyanakkor távozott Kisvárdáról - most éppen minket erősít - Csilus Tamás, Győrbe szerződött Kulcsár Kornél és Graszl Károly, visszatért a Honvédba Koszta Márk, Békéscsabára Bagi István, Sopronba Eszlátyi István, valamint már nem tartozik a klubhoz a korábban meghatározó játékosnak számító Kornutnyak Volodimir sem.
Száz szónak is egy a vége, Kisvárdán élvonalbeli keret áll Révész Attila szakmai igazgató rendelkezésére, azaz minden tudásunkra szükség lesz, ha ponttal, pontokkal akarunk hazatérni.
