Őrült eredmények a 3. fordulóban

A harmadik forduló összecsapásaira került sor szerdán este a másodosztályú labdarúgó bajnokságban. Akárcsak az első két játéknapon, ezúttal is "őrült" eredmények születtek, borzolva a szurkolók idegeit.

Kevesen gondolták a forduló előtt, hogy a tavasszal még NB I-es Békéscsaba és Puskás Akadémia pont nélkül marad Budaörsön, illetve Kozármislenyben: 180 perc játék után szégyenszemre a viharsarkiak a sereghajtók, rúgott gól és szerzett pont nélkül. A Vác két vereség után idegenben lepte meg a mindezidáig veretlen Dorogot. A jelek szerint eddig tartott szegediek szárnyalása, a listavezető hazai pályán maradt alul a Csákvárral szemben. Már csak a Balmazújváros őrzi "szeplőtelenségét", harmadik meccsét is magabiztosan nyerve az élre ugrott. A Siófok második otthoni mérkőzésén is nyerni tudott, ellenben a Nyíregyháza erejéből ezúttal is csak döntetlenre futotta a Sóstói-stadionban. A sokak által leírt, teljesen átalakult Szolnok meglepte a feljutás egyik nagy esélyesének tartott Kisvárdát és pont nélkül küldte haza.

Eredmények: Budaörs-Békéscsaba 1-0, Dorog-Vác 1-2, Szeged-Csákvár 1-2, Cegléd-Cigánd 1-1, Balmazújváros-SZEOL 2-0, Siófok-Mosonmagyaróvár 2-1, Kozármisleny-Puskás Akadémia 2-1, Nyíregyháza-Zalaegerszeg 1-1, Szolnoki MÁV-Kisvárda 3-2.

 

Webfejlesztés

Logo_vektor.png