Búcsúzni csak szépen szabad ... A Soroksár SC elnöke, Farkas Kálmán négy évi munka után leköszönt posztjáról. Az NB III középmezőnyének végén állt csapatunk, mikor átvette az irányítást, most pedig a másodosztály hetedik helyén adja át utódjának a klubot. Eközben a Haraszti úti sportlétesítmény is folyamatosan fejlődött, épült, szépült. A távozó Farkas Kálmánnal az ESTV (is) készített interjút.
