Jól szálltak be a cserék is

Remek játékkal, idegenbeli győzelemmel (1-2) köszönte meg csapatunk azoknak a soroksári szurkolóknak a buzdítást, akik Pünkösd vasárnap délután elkísérték játékosainkat Csákvárra.

- Úgy gondolom, megérdemelt győzelmet arattunk - vélekedett a látottakról vezetőedzőnk, Lipcsei Péter. - Kimondottan jól, szemre is tetszetősen futballoztunk, s akár már az első félidőben pontot tehettünk volna a meccs végére. A szünet után pályára lépő cseréink is jól szálltak be, mindennél többet mond, hogy Albert Ádám gólja jelentette végül a győzelmet. Bízom benne, hogy sikerül átmenteni formánkat a hét végére és a Cegléd ellen hazai pályán is képesek leszünk hasonló teljesítményre.

Csapatunk idei utolsó hazai mérkőzését vasárnap 17 órakor vívja a Szamosi Mihály sporttelepen.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png