Csapatunk tegnap meggyőző játékkal, 3-0-ás győzelmet aratott a Cegléd együttese ellen. Nem véletlenül nyilatkozott elégedetten a látottakról vezetőedzőnk a találkozót követő sajtótájékoztatón.
A mérkőzést követően egy érthetően boldog és egy kevésbé mosolygós, de ugyanakkor cseppet sem levert szakvezető ült mikrofonunk elé.
- Nem dicsértem meg ugyan a srácokat a mai vereség miatt, de az egész évi teljesítményük miatt jár nekik a gratuláció - felelte honlapunk érdeklődésére a vendégek mestere, Klausz László. - A mi célunk a biztos bent maradás kiharcolása volt a szezon során, s ezt bőven túl teljesítettük, így nem lehetek elégedetlen velük. A mai találkozón egyértelműen jobb volt a Soroksár.
Természetesen Lipcsei Péter véleményére is kíváncsiak voltunk a kilencven percet követően.
- A jelek szerint sikerült átmentenünk múlt heti, csákvári formánkat. Motiváltan, jól futballoztunk, szépségdíjas gólokat szereztünk. Élveztük a játékot, azt hiszem győzelmünk jogosságához nem férhet kétség.
A vasárnapi mérkőzésen ott volt fotós kolléganőnk, Németh Andrea is, akinek a meccsen készült felvételeit klubunk facebook-oldalán tekinthetik meg.
