Bajnok lett a lánycsapat

Befejeződött a 2017-18-as pontvadászat a lányok U16-os bajnokságában. Klubunk leányzói, Jánoshalma-Soroksár SC néven szép sikert értek el, hiszen megnyerték a Közép csoport háromnegyedes pályán zajló küzdelemsorozatát.

A bajnoki címért járó aranyérmet a XXIII. kerület polgármestere, Geiger Ferenc, valamint klubunk ügyvezető igazgatója, Dragóner Attila adta át a győzteseknek a hét végi felnőtt férfi bajnoki mérkőzés szünetében.

A győztes csapat tagjai: Faragó Emília, Kenderesi Kira, Szűcs Flóra, Seprényi Evelin, Joó Réka, Kis Bianka, Szűcs Petra, Skenyó Bíborka, Lukács Maja, Bata Anita, Koczó Ninetta, Lukács Dóra, Bánteleki Bianka, Farkas Flóra, Horváth Gyöngyi, Nagy Anita. Edző: Gál László.

Bajnoki címükhöz szurkolóink nevében is gratulálunk!

Webfejlesztés

Logo_vektor.png