A másodosztályú labdarúgó bajnokság hét végi fordulójában felcseréltük a pályaválasztói jogot a Balmazújváros együttesével, így vasárnap délután Tiszakécske után ismét idegenben lép pályára csapatunk. Hogy mit várnak Frőhlich Rolandék a hajdúsági kirándulástól, az alábbi linkre kattintva megtudhatják:
