Ilyen volt a harmadik forduló

A másodosztályú labdarúgó bajnokság harmadik fordulóját követően már csak a Vasas együttese áll pontveszteség nélkül a táblázaton, s egyedül a Siófok gárdája nem szerzett még pontot idén nyáron.

Csapatunk idei harmadik idegenbeli találkozóján is megőrizte veretlenségét, így továbbra is a dobogón tanyázik. A Békéscsaba legyűrte a Ceglédet, ellenben a Gyirmót pont nélkül maradt a nyáron átalakult Balmazújváros otthonában. A Budaörs nagy meglepetésre Szabolcsban ütötte ki a Nyíregyháza legénységét. A két nagymúltú együttes, a Győri ETO és a Zalaegerszeg nem bírt egymással, miként az újonc Kaposvár és a Mosonmagyaróvár sem. A Tiszakécske továbbra sem tudott gólt lőni, de legalább megszerezte első pontját. A Budafok jó teljesítményt nyújtva diadalmaskodott a Dorog ellen.

Eredmények: Vác-Soroksár SC 0-0, Siófok-Vasas 1-2, Békéscsaba-Cegléd 2-0, Csákvár-Monor 2-1, Nyíregyháza-Budaörs 0-3, Balmazújváros-Gyirmót 2-1, Győri ETO-Zalaegerszeg 0-0, Budafok-Dorog 3-1, Kaposvár-Mosonmagyaróvár 2-2, Tiszakécske-Kazincbarcika 0-0.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png