Meglehetősen régen, még az előző szezon harminchetedik fordulójában láthatták utoljára hazai pályán csapatunkat szurkolóink. Azóta eltelt három és fél hónap, s mind a négy bajnoki mérkőzésüket idegenben vívták meg Gyömbér Gáborék. Most elérkezett a haza költözés ideje ...
Bár nincs okunk búslakodni a négy meccses "hontalanság" miatt, hiszen három győzelemmel és egy döntetlennel zártuk a sorozatot - Békéscsaba 0-3, Tiszakécske 0-4, Balmazújváros 1-2, Vác 0-0 -, miközben kilenc gólt szereztünk és csak egyet kaptunk, de azért mégiscsak más hazai környezetben, saját szurkolóink előtt játszani.
- Május végén, a Cegléd elleni összecsapást követően azonnal megkezdődtek a munkálatok a Szamosi Mihály Sporttelep centerpályáján - tájékoztatta honlapunkat klubunk ügyvezető igazgató. - Teljes egészében felszedték a füvet, öntözőrendszert telepítettek, előkészítették a terepet a pálya majdani fűthetővé tételére, illetve vadonatúj gyepszőnyeget kapott a terület. Immár biliárdasztal simaságú a pálya. Profi csapat dolgozott a centerpályán, kora reggeltől, késő estig zajlottak a munkálatok, ennek is köszönhető, hogy alig három és fél hónap alatt elkészültek vele. Az MLSZ, a rendőrség, illetve az összes szakhatóság megadta az engedélyt a használatba vételre, így a hét végén már itthon fogadhatjuk soros ellenfelünket.
A másodosztályú labdarúgó bajnokság negyedik fordulójában, vasárnap 17.30-kor a Dorog együttese látogat a Szamosi Mihály Sporttelepre.
