Már a negyedik forduló mérkőzését rendezik vasárnap délután a másodosztályú labdarúgó bajnokságban, ám csapatunk először léphet pályára saját közönségünk előtt. A Dorog elleni holnapi összecsapást Barna Gábor vezeti, segítői Kormányos II Gábor és Kiss Balázs lesznek.
A vasárnap 17.30-kor kezdődő mérkőzésen vezetőedzőnk, Lipcsei Péter továbbra sem számíthat az eltiltását töltő Valencsik Dávidra - ezzel a meccsel letölti két meccses büntetését -, ám az elmúlt két mérkőzésen hiányzó Frőhlich Roland a héten már a kerettel edzett, így akár ott is lehet a társak között.
A tavalyi bajnokságban csapatunk már találkozott a Dorog együttesével, akkor az idegenbeli 2-2 mellett hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott. Ezzel az eredménnyel akár most is kiegyeznénk.
