Szinte bárkit lecserélhettem volna

A hét végi bajnoki fordulóban - éppen idei első hazai találkozónkon -, a pályaavató mérkőzésen veszítette el veretlenségét csapatunk. A Dorog együttese 3-1-re diadalmaskodott a Haraszti úton. A vasárnap látottakról vezetőedzőnket faggattuk.

Ha azt írjuk, hogy nem erre számítottak szurkolóink, még finoman is fogalmazunk. A remek szezonrajt után ugyanis sokan nagy tételben fogadni mertek volna csapatunk sikerére. Nem véletlen, hogy meglehetősen feldúltan értékelte a kilencven percet szakvezetőnk.

- Jó csapat a Dorog, nincs is ezzel semmi baj, de ... - kezdte mondandóját Lipcsei Péter. - ... de az új pályán, új mezben, új labdával, a szezonban először hazai közönség előtt futballozva nem ilyen teljesítményt kellett volna nyújtanunk. Ráadásul időnként az akaratot is hiányoltam. A jelek szerint nekünk mindig idegenben kellene játszanunk.

Korán, már a szünetben belenyúlt a csapatba.

- Tulajdonképpen bárkit, akár 6-7 játékost is lecserélhettem volna, annyi volt a gyenge teljesítmény. A Dorog húsz perc alatt lerendezte a meccset.

Az első félidő közepén úgy tűnt, visszajöttünk a meccsbe ...

- Gyömbér Gábor gólja után valóban felpörögtünk egy kicsit, de a szünet után ennek nem volt folytatása. A harmadik dorogi gól pedig végleg eldöntötte a pontok sorsát. Hiába volt valamennyi támadónk a pályán, képtelenek voltunk a kapuba találni.

Feltűnő volt, hogy míg az első három fordulóban egyetlen gólt kaptunk, most bő fél óra alatt háromszor is kapituláltunk.

- Védelmünk ezúttal valóban átjáróház volt, de a többiek sem remekeltek, s ennek meglesznek a következményei.

Csapatunk a hét végén a Budafok otthonában lép pályára az NB II-es bajnokság ötödik fordulójának mérkőzésén.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png