Tegnap rendezték meg a másodosztályú labdarúgó bajnokság tizenegyedik fordulóját. Csapatunk hazai pályán 4-1-es vereséget szenvedett a Zalaegerszeg együttesétől és így visszacsúszott a táblázaton a hatodik helyre.
Mondhatni már szokás szerint, ismét jó néhány pályán borult a papírforma. A kedden edzőváltáson átesett Nyíregyháza például féltucatot lőtt a listavezető Békéscsabában, a Kaposvár nem boldogult otthon a Győrrel, míg a Kazincbarcika 45 perc alatt "kivégezte" a Budaörsöt. Az új éllovas Gyirmót viszont begyűjtötte az újabb három pontot a Cegléd ellen. A Budafok hat pontos meccsen legyőzte a Mosonmagyaróvárt, a Vasas pedig megszakítva hosszú nyeretlenségi időszakát nyert a Vác vendégeként.
Eredmények: Soroksár SC-Zalaegerszeg 1-4, Nyíregyháza-Békéscsaba 6-3, Gyirmót-Cegléd 2-0, Vác-Vasas 0-1, Kaposvár-Győri ETO 2-2, Tiszakécske-Csákvár 2-0, Kazincbarcika-Budaörs 4-0, Dorog-Monor 1-1, Balmazújváros-Siófok 1-1, Budafok-Mosonmagyaróvár 3-2.
