Korozmán Kevin csapatunk második téli igazolása

A mai napon eldőlt, hogy csatlakozik csapatunkhoz a szurkolók számára már ismerős Korozmán Kevin. Az középpályásunk a Ferencvárosban és az MTK-ban nevelkedett, rendszeresen szerepelt az utánpótlás válogatottakban.

A 2015–2016-os idényben kölcsönben szerepelt már Soroksáron, abban az évadban 22 NB II-es találkozón lépett pályára a sárga-feketében

Az MTK 2016 nyarától számított rá a felnőttcsapatban, az élvonalban és később a másodosztályban is rendszeresen játszott.

Játékosunknak sok sikert kívánunk a tavaszi a soroksári időszakához!

                                       

Webfejlesztés

Logo_vektor.png