Tegnap éjfélkor lezárult az átigazolási időszak a szerződéssel rendelkező profi labdarúgók számára.
Ettől kezdve már csak olyan játékost igazolhatnak a klubok, akik nem rendelkeznek érvényes kontraktussal. Az utolsó pillanatban még sikerült egy új fiút szereznünk ...
Többé, kevésbé már a felkészülés első felére kész volt csapatunk kerete - túl nagy mozgás nem volt tavasszal remeklő együttesünknél -, ám klubunk vezetői azért természetesen nyitott szemmel vizslatták a játékospiacot.
- Az utolsó pillanatban sikerült még egy tehetséges, több poszton is bevethető, fiatal, ám mégis rutinosnak számító védőt igazolnunk - tájékoztatta honlapunkat Szűcs Mihály klubigazgató. - A Videotontól 2017 nyaráig kölcsönkaptuk a Puskás Akadémián nevelkedett, a tavalyi idényt az NB II-es Dunaújvárosban töltő, 184 centi magas Lorentz Máront.
A 21 éves védő tíz mérkőzésen már az NB I-ben is pályára lépett a felcsútiak színeiben, míg az elmúlt szezonban 23 alkalommal kezdőként futott ki a pályára a másodosztályban és ezeken két gólt szerzett.
Lorentz Mártonnak csapatunk szurkolói nevében is sok sikert kívánunk Soroksáron!
