Aláírt Soroksárra Erdélyi László, miután közös megegyezéssel szerződést bontott a Győri ETO-val!
25 éves Kispest nevelésű támadónk korábban megfordult a Sopron csapatában is. 2017-ben igazolt Győrbe, az ott töltött másfél év alatt 32 mérkőzésen 9 gólt szerzett! Reméljük találataival értékes pontokhoz fogja segíteni csapatunkat is!
Soroksári szerepléséhez sok sikert kívánunk!

