Pétervásárára utazunk a Magyar Kupában

A Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottsága néhány perccel ezelőtt elkészítette a Magyar Kupa országos táblája első fordulójának sorsolását.

Ezek szerint csapatunk a Heves megyei első osztályban szereplő Pétervásárát kapta ellenfélnek a szeptemberi MK-rajton. A Magyar Kupa új rendszerben kerül lebonyolításra az idei szezonban. A megyei csapatok már nem egy évvel korábban, hanem idén augusztus vívták meg selejtezőiket, s harcolták ki a főtáblára jutást. A legjobb 64 közé jutásért rendezendő összecsapáson az NB I-es és NB II-es klubok nem kerülhettek össze, s minden párosításban az alacsonyabb osztályú gárda lesz a pályaválasztó.

- A Heves megyei I. osztályban szereplő Pétervásárához utazunk a Magyar Kupa első fordulójában, szeptember 21-én - tájékoztatta honlapunkat csapatunk technikai vezetője, Kovács Mihály. - A szerdai napra kiírt találkozó 15 órakor kezdődik.

Amennyiben döntetlenre végződne a mérkőzés, 2x15 perces hosszabbításra, majd szükség esetén tizenegyesrúgásokra kerül sor.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png