Szurkolói busz indulása!

Kedves Szurkolóink!

Szurkolói Baráti Körünk kérésére írjuk, a szerdai Puskás Akadémia elleni kupa mérkőzésre negyed 2-kor indul a szurkolói busz. 

Találkozó 1 órakor a Szamosi Mihály Sporttelepen (Haraszti út 26.)

Webfejlesztés

Logo_vektor.png