Kedves Szurkolóink!
Szurkolói Baráti Körünk kérésére írjuk, a szerdai Puskás Akadémia elleni kupa mérkőzésre negyed 2-kor indul a szurkolói busz.
Találkozó 1 órakor a Szamosi Mihály Sporttelepen (Haraszti út 26.)