Vasárnap szakadó esőben léptünk pályára Békéscsabán, ahol kitűnő játékkal 5-3-as sikert arattunk.
Az első félidőben egy szögletvariáció után megszereztük a vezetést, de a játékrész inkább Rybansky súlyos sérülése miatt maradt emlékezetes. A második félidőben a égi csatornák mellett a gólzsákok is kinyíltak. Egymás után potyogtak a gólok. A csereként beálló Korozmán duplájával végül magabiztosan győztünk.

