A Vasas ellen játszottuk utolsó felkészülési mérkőzésünket. Jövő héten már bajnoki mérkőzésen a Kozármisleny csapatát fogadjuk.
Harmadik felkészülési mérkőzésünkön a Szentlőrinc csapatát fogadtuk a Haraszti úton.
Értesítjük tisztelet szurkolóinkat, hogy a 07.23-án, szombaton megrendezésre kerülő Soroksár- Vasas felkészülési mérkőzés zártkapus lesz! Az összecsapás megtekintésére nem lesz lehetőség!
Szíves megértésüket köszönjük!
Hajrá Sori!
Ma a kora esti órákban lejátszottuk 2. edzőmérkőzésünket, ellenfél a III. Ker TVE csapata volt!
