Alig egy héttel a felkészülés kezdetét követően lejátszottuk első felkészülési mérkőzésünket. Ellenfelünk az NB3 élcsapata, a Hódmezővásárhely volt.
A mai napon hivatalossá vált, hogy Haris Attila is az NB1-ben folytatja!
Fiatal, ám nem rutintalan játékossal erősítettük meg középpályánkat.
Rövid decemberi pihenőt követően játékosaink ismét edzésre jelentkeztek a Haraszti úton!
