Lejátszottuk első felkészülés mérkőzésünket

Alig egy héttel a felkészülés kezdetét követően lejátszottuk első felkészülési mérkőzésünket. Ellenfelünk az NB3 élcsapata, a Hódmezővásárhely volt. 

Haris Attila Pakson folytatja

A mai napon hivatalossá vált, hogy Haris Attila is az NB1-ben folytatja!

Sipos Zoltán az első téli igazolásunk

Fiatal, ám nem rutintalan játékossal erősítettük meg középpályánkat.

Végleges a felkészülési program

Rövid decemberi pihenőt követően játékosaink ismét edzésre jelentkeztek a Haraszti úton!

Webfejlesztés

Logo_vektor.png