Női NB2-es csapatunk a Puskás Akadémiával találkozott a rájátszásban. Az első játékrészben uraltuk a mérkőzést, a fölény gólokban is megmutatkozott.
Az első negyedóra végén Németh Diána szerzett vezetést Vágó Fanny csapata számára. A második negyedóra végén Horváth Zsófia megduplázta a soroksári előnyt.
A 2. félidőre fordult a kocka. Jobban teljesített a vendég együttes, akik Tamók Rebeka révén már az 50. percben szépítettek. Továbbra is fölényben maradt a Puskás Akadémia és a hajrában Novák Luca góljával egyenlítettek. Ennek a gólnak köszönhetően a Puskás Akadémia várja kedvezőbb helyzetből a szerdai visszavágót!
A szerdai visszavágó védettségi igazolvány birtokában a helyszínen megtekinthető, illetve a hazai csapat honlapján is élőben nyomonkövethető!






