Szombat délelőtt lejátszotta női csapatunk első NB1-es mérkőzését! Vágó Fannyék a rutinos és külföldi játékosokkal megtűzdelt Diósgyőr vendégeként 2-1-es vereséget szenvedtek!
A hazaiak a 27. percben egy tizenegyest követően a csapatkapitány Bradic révén szereztek vezetést, majd a 48. percben Krisztin Sára találatával két gólosra növelték előnyüket. Csapatunk azonban nem adta fel és egy szép támadás végén a 67. perben a szépített. Fogl Katalin passzolt Török Lillának, aki védhetetlenül lőtt a kapuba! Ezután a Soroksár percei következtek, hajtottunk az egyenlítésért, de sajnos nem jött össze! A 2 gólos hátrányt nem sikerült ledolgozni, de a játék bizakodásra adott okot!
DVTK- Soroksár SC : 2-1 (1-0)
DVTK: Schildkraut- Bradic, Boros, André, Palama, Krisztin, Geréd, Mikó, Balázs, Barker, Sain
Vezetőedző: Bem Gábor
Soroksár: Terestyéni- Benke D., Molnár, Hodászi, Miszlai, Győrik, Benke A., Ott, Váradi, Horváth, Buzás
Vezetőedző: Vágó Fanny
Gólszerzők: Bradic, Krisztin illetve Török






