Továbbjutás a női kupában!

Továbbjutás a női kupában!

A Simple Női Kupa 4. fordulójában magabiztos játékkal 8-0 arányban győztünk a Kazincbarcika ellen!

Női csapatunk győzelmével az elődöntőbe került, ahol a Szombathely lesz az ellenfelünk. A tegnapi mérkőzésen Terestyéni, Benke D., Molnár, Miszlai, Nagy, Kis, Győrik, Antalicz, Benke A., Ott, Váradi összeállításban léptünk pályára. A lányok remek játékkal már az első félidőben eldöntötték a továbbjutást. Gólszerzőink Benke D., Molnár, Kis (2), Győrik, Antalicz, Benke A. voltak. 

Hétvégén folytatódik a Női Simple Liga is, szombaton 11 órától  hazai pályán a Haladás Viktória lesz az ellenfelünk. Várjuk kedves szurkolóinkat a mérkőzésre, melyre a belépés ingyenes lesz!

A NŐI LIGA FŐ TÁMOGATÓI

Simple_Ni_Liga.png
Soroksar_UJABB.png
MLSZ_UJ.png
Tippmix_Uj_02.png
Tippmix_Relaunch_image_1110x345.jpg
Tippmix_Relaunch_image_1110x345.jpg
Tippmix_Relaunch_image_1110x345.jpg
Tippmix_Relaunch_image_1110x345.jpg

Webfejlesztés

Logo_vektor.png