Tisztelt Szülők! Kedves Játékosok!
Ahogyan már értesültetek róla, az utánpótlás bajnokságokat felfüggesztette a Magyar Labdarúgó Szövetség. Keressük a lehetőséget a folytatásra, azonban szembe kell néznünk azzal, hogy egy ideig edzéseket sem tudunk a megszokott formában tartani. Kérem türelmeteket, és megértéseteket! Amint érdemleges információval tudunk szolgálni, jelezni fogjuk a megszokott ( facebook, match-meeting, honlap ) csatornáinkon. Egyéb helyekről származó információkkal kapcsolatban legyetek körültekintőek!
Pintér Tamás
utánpótlás vezető
