Tisztelt Szülők, Hozzátartozók!
A Magyar Labdarúgó Szövetségtől kapott tájékoztatás szerint a bajnoki mérkőzések megrendezésre kerülnek, azonban 2020. március 12-től visszavonásig az összes felnőtt és utánpótlás bajnoki mérkőzést zárt kapuk mögött kell megrendezni.
Ez mind a hazai, mind az idegenbeli találkozókra vonatkozik.
Kérem, hogy fogadják el ezt, egyesületünknek is követni kell az MLSZ utasításait!
A mérkőzésekre a szülők, szurkolók nem jöhetnek be a Szamosi Mihály Sporttelepre, és az idegenbeli mérkőzések helyszíneire sem! Hazai és idegenbeli mérkőzésen is mi vagyunk a felelősek saját szurkolóinkért, játékosaink hozzátartozóiért.
Az edzéseket megtartjuk, azonban kérjük fokozott figyelemmel legyenek a következőkkel kapcsolatban:
- Az edzésre érkező gyerekeket az öltözőépület ajtajáig kísérjék, az öltözőépületbe ne lépjenek be!
- Az edzések időtartama alatt az autóval érkező szülők, kísérők a parkolóban, a nem autóval érkezők pedig a lelátókon tartózkodjanak a megszokottak szerint.
- Minden játékosunkat kérjük, hogy az külföldi utazásaikat jelezzék az edzőknek! Fenntartjuk a jogot, hogy a külföldi utazáson résztvevőket megkérjük, hogy a hazaérkezéstől számított 14 napig ne látogassák az edzéseket, versenyeket. Ugyanez az eljárás vonatkozik edzőinkre is.
- Minden játékosnak hívjuk fel a figyelmét, hogy érkezéskor és edzések után is alaposan mossanak kezet.
- A játékosok NE IGYANAK EGYMÁS UTÁN ugyanabból az üvegből!
Amit közösen tehetünk még:
- rendszeresen és alaposan mosson mindenki kezet vízzel és szappannal, vagy tisztítsa meg kezét kézfertőtlenítő szerrel
- köhögéskor, tüsszentéskor takarja el mindenki a száját behajlított könyökével vagy egy zsebkendővel, majd azonnal dobja ki a zsebkendőt,
- kerülje mindenki a szemhez, szájhoz, archoz nyúlást,
- fertőzésre utaló jel esetén (láz, szárazköhögés, légszomj) tájékoztassa házi orvosát és maradjon otthon,
- mellőzze mindenki a kézfogást.
Az egyesület vezetése figyeli folyamatosan a híreket, és ha lesznek szükséges egyéb lépések, azonnali tájékoztatást adunk.
Kérjük mindenkinek az együttműködését!
Pintér Tamás
utánpótlás vezető
