Új játékosaink: Abu, Varga, Pászka, Takács

                                    

Edzőtáborból hazaérkezve újra itthon készül NB2-es felnőtt labdarúgó csapatunk. A keret már-már végleges, így folytatjuk új játékosaink bemutatását. 

Kapusposztra Abu Attila, Vácról és Varga Ádám, a Ferencvárosból érkezett. Mindkét játékos szerephez jutott már a felkészülési mérkőzéseken és elmondható, hogy komoly harc várható közöttük a csapatba kerülésért. 

A védelem megerősítésére érkezett Pászka Lóránd és Takács Zsombor. Az erdélyi származású Pászka Szegedről érkezett a Haraszti útra és a bal oldali védekezésünk megoldásában lesz a csapat segítségére. Takács a Ferencvárostól kölcsönbe érkezett a 23. kerületbe. A mindössze 19 éves belső védőre nem vár könnyű feladat, hisz a rutinos Dvorschákot kell pótolnia.

Játékosaink szerepléséhez sok sikert kívánunk!

Webfejlesztés

Logo_vektor.png