Női felnőtt csapatot indítunk az NB2-ben

                                       

A 2019/20-as évben a leány utánpótlás csapatok mellett, felnőttet is indít a Soroksár. Az előző szezonban is tervben volt, hogy a felnőtt bajnokságban is szerepeljen a Soroksár neve, így  megkönnyítette az egyesület dolgát a Kelen SC-vel kötött mindenki számára előnyös együttműködés. A következő szezonban Kelen-Soroksár néven a NŐI NBII Nyugati csoportban fog indulni csapatunk. Az edzések és a mérkőzések továbbra is Kelen pályán lesznek. Természetesen a soroksári szurkolóknak is szeretnénk kedvezni, így néhány mérkőzés valószínűleg a Haraszti úton is lesz. A csapat vezetőedzője Gendur Gábor.

Webfejlesztés

Logo_vektor.png