

Fontos lépést tett csapatunk a keret megerősítésében, ugyanis szerződést hosszabbítottunk két kulcsemberrel, Gyömbér Gáborral és Orosz Márkkal!


Fontos lépést tett csapatunk a keret megerősítésében, ugyanis szerződést hosszabbítottunk két kulcsemberrel, Gyömbér Gáborral és Orosz Márkkal!
Egy hete véget értek a Merkantil Bank Liga NB2 idei küzdelmei. Játékosaink szabadságukat töltik, de az élet nem állt meg a Haraszti úton. A csapat vezetői gőzerővel dolgoznak a jövő évi keret kialakításán.
Ez az időszak, amikor értékelni kell az elmúlt egy évet, le kell vonni a tanulságokat. Ezúttal Dragóner Attila mondta el gondolatait a csapat szereplésével kapcsolatban.
Kovács Dániel a következő szezonban Székesfehérváron folytatja pályafutását!
Vasárnap befejeződött a Merkantil Bank Liga NB2 2018-19-es szezonja.
Csapatunk az utolsó fordulóban 3-1-es vereséget szenvedett a feljutó Kaposvár otthonában. Bár csapatunk nem játszott alárendelt szerepet, pontot nem sikerült szereznünk. A mérkőzés összefoglalóját az alábbi linken tekinthetik meg.
A 2018/19-es szezon utolsó mérkőzésén a már az NB1-be feljutott Kaposvár vendége lesz csapatunk!
Bár Lipcsei Péterék a múlt heti győzelemmel bebiztosították, hogy 7-diknél rosszabb helyen nem végezhetnek, hátra mégsem dőlhettek. Győzelem és az eredmények megfelelő alakulása esetén, akár még az ötödik helyre is előreléphetnek. Motiváció tehát maradt az utolsó mérkőzésre is.
Idei utolsó hazai mérkőzésünkön a 10 mérkőzés óta veretlen Nyíregyháza Spartacus csapatát láttuk vendégül. Huszák Tamásék azzal a tudattal léptek pályára, hogy győzelem esetén már nem végezhetnek a hetedik helynél rosszabb pozícióban.