Idegenben győzött női csapatunk

Idegenben győzött női csapatunk

A mai napon Gyulán lépett pályára felnőtt női NB2-es csapatunk. Magyar Kupa mérkőzésen 6-1 arányban győzte le Vágó Fanny csapata a Gyula és Környéke GYSCE együttesét.

Vezetőedzőnk a következő kezdő csapat mellett tette le a voksát:

Benke A., Hodászi, Miszlai, Patkós, Győrik, Antalicz, Ott, Terestyéni, Váradi, Benke D., valamint csereként pályára lépett Hornok, Hajpál, Horváth. 

A mérkőzésen gyorsan előnybe kerültünk, a 30. percben Benke A. és Antalicz két találatával már 3 gólos előnyben voltunk. Néhány perccel később Kurai révén szépített a hazai csapat, de a félidő végén Miszlai visszaállította a megnyugtató 3 gólos különbséget. A második játékrészben már csak soroksári gólokat láthattunk, Horváth két találatával állt be a 6-1-es végeredmény. 

A NŐI LIGA FŐ TÁMOGATÓI

Simple_Ni_Liga.png
Soroksar_UJABB.png
MLSZ_UJ.png
Tippmix_Uj_02.png
Tippmix_Relaunch_image_1110x345.jpg
Tippmix_Relaunch_image_1110x345.jpg
Tippmix_Relaunch_image_1110x345.jpg
Tippmix_Relaunch_image_1110x345.jpg

Webfejlesztés

Logo_vektor.png