A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottságának tegnapi ülésén az alábbi döntés született:
"A 2020. augusztus 22-re kisorsolt Soroksár SC- Hajdúszoboszlói SE női felnőtt nagypályás Magyar Kupa labdarúgó mérkőzést 3-0 gólkülönbséggel a Soroksár SC javára igazolja. A Soroksár SC sportszervezete automatikusan továbbjut a kupasorozat következő fordulójába.
A Hajdúszoboszlói SE visszalépésével a Soroksár SC- Hajdúszoboszlói SE női felnőtt nagypályás Magyar Kupa mérkőzés nem kerül megrendezésre."






